23. května 2017

Hledáme tréninkové prostory

Naše liga je v ohrožení – tělocvična, ve které jsme se naučili své první hity a blocky, v létě projde rekonstrukcí a zatím není jisté, zda se budeme moci na její půdu na podzim opět vrátit. Jelikož se už nějakou dobu snažíme bez výsledku najít prostory nové, žádáme nyní o pomoc vás. Pokud víte o nějaké tělocvičně, hale, parkovišti, skladišti, klubu či jiném místě, které by splňovalo naše požadavky pro pohodlné trénování, ozvěte se. Pište na info@roller-derby.cz, případně nás kontaktujte na facebooku

Co potřebujeme? Prostor v Praze o rozměru alespoň 17 x 27 metrů (naprosto ideální by byl 23 x 33 metrů), pod střechou, aby na nás nepršelo. S podlahou, po které se dá jezdit na kolečkových bruslích, bez děr a záludných překážek (podpůrné sloupy tolik nevadí). Mít možnost zázemí šatny, pitné vody a osvětlení je plus. Trénujeme dva dny v týdnu, celkem cca 6,5 hodin. A jednou za měsíc se sejdeme s hráčkami z ostatních lig a trénujeme v rámci Českého národního roller derby týmu na mistrovství světa v Manchesteru 2018.

Jste vlastníky takového prostoru a moc se vám představa lidí prohánějících se na bruslích nezdá? Věřte, že vám podlahu nezničíme o nic víc, než třeba florbalisté či jiní sportovci. Všechny chrániče si potahujeme látkou a používáme nešpinící kolečka a toestopy. Rádi se u vás na zkoušku projedeme, ať vidíte na vlastní oči, že nejsme agresivní bestie, ale atleti, kteří berou váš majetek zodpovědně.


Šiřte tuto zprávu a pomozte udržet roller derby v Čechách naživu!