7. prosince 2016

Vyžehli si to u Ježíška - podpoř PCRD!

Už jste podpořili všechny útulky, veřejné sbírky a stále máte pocit, že jste ještě neudělali dost dobrodiní na zemi? Nebo jste nás zahlédli a řekli si, wow, to je super, těmhle holkám z roller derby fandím, copak by jim jen mohlo udělat radost? Netápejte, máme pro vás návod, jak PCRD pomoct (nejen) o Vánocích!

a) Finanční pomoc

Je to celkem prosté, roller derby je mladý sport, který zatím stojí mimo velké organizace a veškeré jeho dění organizují hráčky samy ze svých zdrojů. PCRD na tom není jinak. Pokud nám chcete poslat drobný příspěvek jen tak, můžete využít tento QR kód. Stačí ho načíst v mobilní aplikaci vaší banky, kde se automaticky vyplní bankovní údaje našeho spolku. Vy pak sami zvolíte částku, kterou nám chcete dát. Tento příspěvek je anonymní, nikde nikdo neuvidí, že jste podpořili ženský sport, i když podle nás je to čin hodný zásluh :)
b) Nákup s dobrým úmyslem

200x64 logoObchod Puritas se zaměřuje na produkty zdravé výživy - najdete tu všelijaké druhy ovoce, semínek, ořechů a dalších dobrých pochutin, objevíte tu ale i ekodrogerii a kosmetiku v čele s všemocným kokosovým olejem. Proč vám to říkáme? Když uskutečníte nákup skrze tento banner (nebo jakýkoliv jiný, který najdete na našich stránkách), půjde malé procento z vašeho nákupu na náš účet. Uděláte tak něco dobrého nejen pro své zdraví, ale i pro PCRD.


c)Účast na zápase

Koupě lístku na zápas je vůbec tou největší odměnou, jakou si můžeme přát. Hrát pro prázdné hlediště sice taky jde, ale mít v něm někoho, kdo nám fandí, je naší největší motivací. Mimochodem, víte, že na většinu našich zápasů si můžete koupit lístky v předprodeji za zvýhodněnou cenu? Naším stálým přeprodejním místem je bar Tunel, který najdete na adrese Koněvova 59. A občas tam najdete i nás samotné :)

d) Koupě merche

Chodíte po světě s naším logem na hrudi? Pak vám děkujeme, jste pro nás tou nejlepší reklamou a posíláme vám vzdušnou pusu. Pro ty, kteří trička moc nenosí, se snažíme průběžně doplňovat další užitečné suvenýry s roller derby tematikou, jako jsou placky, samolepky, tašky nebo batůžky. Snažíme se, aby naše nabídka byla zajímavá, hezká, ale i praktická - myslíme, že nikdo, ani my, nechce zahltit planetu zbytečným haraburdím. Pokud však máte pocit, že vám chybí nějaký PCRD artefakt, kontaktujte nás a uvidíme, co zmůžeme.
e) Sponzoring

Prague City Roller Derby je jméno. Máte taky jméno? A chcete ho s námi spojit? Prima! Je docela pravděpodobné, že my chceme taky! Ať už jste firma, která nás chce zahrnout milodary a na oplátku mít svůj banner na našich stránkách a zápasech, nebo chcete navázat dlouhodobou spolupráci s úmyslem pozvednout nás i sebe, stačí se zeptat. Ozvěte se na marketing@roller-derby.cz a něco vymyslíme.

Tak fajn, všechny tyhle rady byly přeci jen trochu konzumní a ne pro každého. Teď něco víc osobního:

f) Staňte se dobrovolníky!

Věděli jste, že existuje facebooková skupina Prague City Roller Derby - dobrovolníci? A že se k ní můžete přidat a dostávat informace o nadcházejících zápasech a dalších akcích, kde se hodí každá ruka i noha? Teď už jo, takže šup dovnitř!

g) Staňte se členy PCRD!

Chcete k nám? Tak pojďte, hlavy nekoušeme :) Minimálně jednou za rok pořádáme nábory hráček, rozhodčích a NSOs, neboli nebruslícího personálu, který je vždy přítomen na každém zápase a je pro hru zásadně důležitý.  Sledujte facebook a všechny informace o plánovaných náborech se včas dozvíte.