24. září 2016

Sbohem (a dík za všechno!)


Nejen modří už to nejspíš vědí, nyní je však čas vypustit tuto zprávu do celého světa: po 4 letech opustil PCRD náš trenér a kamarád Jiří Máčel alias Papa MuchHell.

Trenér se k týmu přidal téměř na samotném začátku, kdy ho jeho dcera přivedla mezi partu ostrých holek na bruslích. Jeho zkušenosti z hokeje a inline bruslení jsme ocenily hlavně při učení techniky ježdění na trekových bruslích, které u nás nemělo tradici. Nejeden člen týmu vám potvrdí, že bez Jiřího pomoci bychom se nejspíš na těch dvouřadých "nesmyslech" nikdy (pořádně) jezdit nenaučily.

Nebyly to však jen tréninky, kdy jsme jeho vliv ocenily. Při zápasech doma
i v zahraničí nás podporoval a pomáhal nám kdykoli bylo potřeba. Radoval se z našich výher a snažil se najít řešení, když tým nebyl zrovna ve vítězné pozici.

Autor: Petr Flíček
Samozřejmě, ne vždy byly naše a trenérovy cesty bez problémů. Nicméně obě strany se vždy snažily dobrat k nějakému řešení. Nyní však situace dosáhla bodu, kdy se trenér rozhodl dále PCRD nevěnovat, což chápeme a jeho rozhodnutí respektujeme.

Děkujeme mu tímto za jeho zkušenosti, znalosti a péči, kterou nám několik let věnoval a přejeme mu hodně štěstí v jeho dalších projektech. Bez něj by české derby nebylo tím, čím je nyní.